Get In The Ring 2021 Turkey (Eylül 2021)

Uluslararası bir yarışma olan Get in the Ring girişimcilik yarışmasının Türkiye ayağı 4. kez yine Bilkent CYBERPARK tarafından düzenlendi. 100’den fazla ülkede düzenlenen yarışmada girişimciler, gerçek bir ringe çıkarak fikirlerleriyle yarışırken; her ülkenin ring kazananı Global Final’de ülkesini temsil etme ve dünyanın önde gelen yatırımcıları ile buluşma şansı yakalıyor. Yarışmada jüri üyesi olarak Bilkent CYBERPARK Genel Müdürü Faruk İnaltekin, Bilkent Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Direktörü Atilla Hakan Özdemir ve Micro Focus firması tarafından satın alınan AtarLabs firmasının kurucusu, yatırımcı ve Get in the Ring’in önceki döneminde yarışmacı olan Burak Dayıoğlu gibi alanında uzman kişiler yer aldı.

Final sunumunda jüri üyelerinin en çok dikkatini çeken ve Global Final’de Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanarak Get in the Ring Ankara CYBERPARK’ın birincisi seçilen girişim OLFARM oldu. Kazanan ekibin uluslararası pazarda kendi ürününü tanıtmasının yanı sıra, diğer ülkelerden seçilen birinci ekiplerle tanışma, etkinliğin küresel yatırımcı ve ortak ağına tanıtılma fırsatı bulunuyor. OLFARM girişiminin katılımcı ülkelerin temsilcileriyle buluşacağı ve dünyanın en iyi start-up’ı olmak için tekrar ringe çıkma heyecanı yaşayacağı Get in the Ring Global Final’i, 2022 yılında yapılacak.

 

FOTOĞRAFLAR

Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilir ve galeri içerisindeki diğer fotoğrafları görebilirsiniz.

 
OLFARM tarafından geliştirilen, yapay zekâ destekli sistemimiz bitkilerin durumunu sürekli olarak analiz eder ve anlık ziraai müdahalelerde bulunarak bitkinin en optimum şartlarda yetişmesini sağlar.
OLFARM sahip olduğu yapay zeka teknolojisi sayesinde, 60’a yakın bitki çeşidini kullanıcı müdalesi gerekmeden yetiştirir.