Mercedes Benz Türkiye Startup Yarışması

2019 yılının Mart ayında başlayan ve Temmuz ayındaki ödül töreniyle son bulan Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasında ilk 10’a seçilen OLFARM ve diğer girişimciler, kendileri için özel hazırlanan üç günlük Almanya ziyaretini tamamladı. OLFARM ve diğer Girişimciler, Almanya startup ekosisteminin önemli oyuncuları ile Arena 2036, TruPhysics ve Hub Steyg’de bir araya gelerek projelerini geliştirmek için Almanya’nın önde gelen startupları ile fikir alışverişinde bulundular. Program kapsamında Mercedes-Benz Müzesi ve Daimler A.G. Sindelfingen Fabrikası da ziyaret edildi. OLFARM ve diğer kazanan Startup’lar seyahatin üçüncü gününde, Stuttgart’taki Mercedes-Benz Müzesi ve Daimler A.G. Sindelfingen Fabrikası’nı ziyaret ederek marka ve şirketin kurulduğu günden bugüne tarihi hakkında bilgi aldılar ve üretim alanındaki detayları öğrendiler.

afis2
 
OLFARM tarafından geliştirilen, yapay zekâ destekli sistemimiz bitkilerin durumunu sürekli olarak analiz eder ve anlık ziraai müdahalelerde bulunarak bitkinin en optimum şartlarda yetişmesini sağlar.
OLFARM sahip olduğu yapay zeka teknolojisi sayesinde, 60’a yakın bitki çeşidini kullanıcı müdalesi gerekmeden yetiştirir.